A A A K K K
людям з порушенням зору
Комунальна установа
"Міський центр професійного розвитку
педагогічних працівників"
Новодністровської міської ради

Педагогічна майстерність учителя як умова формування в учнів предметної компетентності

Дата: 20.01.2022 11:39
Кількість переглядів: 25

  20 січня 2022 року відбулося онлайн-засідання професійної спільноти учителів гуманітарного циклу на тему: “Педагогічна майстерність учителя як умова формування в учнів предметної компетентності”. Своїм досвідом роботи ділилися учителі ОЗЗСО “Новодністровська гімназія”.

     Процюк Ольга Василівна  презентувала роботу з проблеми «Організація дистанційної роботи на уроках української мови та літератури». 

   Солоненко Світлана Миколаївна провела майстер-клас по створенню онлайн-тестів з української мови на освітній платформі "НаУрок", на практиці продемонструвала алгоритм роботи  та представила відеоматеріали власних напрацювань під час очного та дистанційного навчання.

    У творчу майстерню по використанню платформи G Suite на уроках зарубіжної літератури під час онлайн-навчання запросила Гуменюк Марина Миколаївна. Описавши можливості  G Suite, продемонструвала  використання даного сервісу на практиці під час проведення  уроків зарубіжної літератури.

     Учасники засідання професійної спільноти відвідали творчу лабораторію    Серевко Руслани Вікторівни, де педагог ознайомила членів спільноти  із платформою LearningАpps,  докладно розповіла і продемонструвала на практиці, як саме застосовує згаданий сервіс на уроках української мови і літератури.

      Бєлоусова Наталія Олександрівна ознайомила усіх присутніх із новинками методичної літератури,  періодичними фаховими виданнями, надала покликання на сайти бібліотек України.

Керівник професійної спільноти, Гуцул Людмила Миколаївна, розповіла про рівень професійної компетентності, наголосила на головних ознаках професійної майстерності вчителя, ознайомила із поняттям предметної  компетентності та педагогічної компетентності учителя-філолога.

   Онлайн-засідання професійної спільноти учителів гуманітарного циклу було змістовним, пізнавальним та захоплюючим.

 


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень