A A A K K K
людям з порушенням зору
Комунальна установа
"Міський центр професійного розвитку
педагогічних працівників"
Новодністровської міської ради

Новини

 

 

 

 

 

 

Семінар-тренінг "Способи проведення опитування на уроці"

На виконання  плану роботи  міського центру  професійного розвитку педагогічних працівників  Новодністровської міської ради на 2023/2024 н.р. 14 лютого на базі Буковинського ліцею відбувся семінар-тренінг для педагогічних працівників освітнього закладу на тему «Способи проведення опитування на уроці»

10:37 14.02.2024

Інтернет: інформаційна та кібербезпека користувачів.

        Зараз, як ніколи раніше зросла кількість шахраїв в інтернеті, а також кількість фальшивої та перекрученої інформації. Як не попасти в «павутиння» брехні та не стати жертвою шахраїв, як захистити свої пристрої від взлому, як вберегти свої кошти? Ці та інші питання було розглянуто у освітніх закладах   консультантом Гулько В.Л.  на семінарах-навчаннях  «Інформаційна та кібербезпека  в Інтернеті», приурочених Дню безпечного Інтернету.  

17:02 07.02.2024

Розвиток комунікативних здібностей на уроках англійської мови

    26.01.2024р. на базі філії ОЗЗСО «Новодністровська гімназія» - Новодністровська початкова школа  відбувся семінар у рамках засідання професійної спільноти учителів іноземних мов освітніх закладів міста на тему «Розвиток комунікативних здібностей на уроках англійської мови».   У ході семінару учитель англійської мови Нагорняк В.М. презентували форми,  методи та засоби, які використовує на уроках  при формуванні комунікативних компетентностей  у своїх учнів. Цимбалюк О.В. презентувала  досвід  щодо  формування  навичок усного мовлення дітей початкової школи НУШ.     Методичними напрацюваннями щодо використання ігрових  елементів на уроках англійської мови  поділилася з колегами  Волоховська Л.П.

17:16 26.01.2024

Ділимося досвідом!

     18 січня на базі Буковинського ліцею-інтернату відбулось спільне засідання міських професійних спільнот  учителів природничих та фізико-математичних дисциплін, роботу яких координує міський центр професійного розвитку педагогічних працівників . Тема засідання «Впровадження STEM-освіти на уроках природничо-математичних дисциплін». 

16:04 19.01.2024

Формула української Перемоги !

     17 січня за ініціативи  Міського центру професійного розвитку педагогічних працівників   Новодністровської міської ради  для всіх педагогів та учнів 11 класів освітніх закладів   міста проведено конференцію «Формула української Перемоги», присвячену Дню Соборності України. Відзначення цієї події - це утвердження  розуміння тривалого шляху боротьби за незалежність України, цінність для українців ідеї власної державності.

15:41 19.01.2024

Сертифікація -2024!

На виконання плану роботи міського центру  професійного розвитку педагогічних працівників Новодністровської міської ради 12січня 2024 року  на базі ОЗЗСО «Новодністровська гімназія» директором Центру  Г. Грохоль- ською проведено навчально-методичний семінар для педагогів освітніх закладів міста на тему «Сертифікація  педагогічних працівників-2024 як дієвий інструмент професійного розвитку». В рамках семінару розглянуто питання: нормативно-правова база проведення сертифікації, умови, етапи, критерії, вимоги до педагогів, права та обов’язки учасників сертифікації, дії адміністрації закладу у проведенні сертифікації. Педагогів  ознайомлено із зразками документації та  графіками проведення сертифікації у 2024році.   У ході  навчально-методичного семінару  педагоги мали можливість ознайомитися із досвідом учасника сертифікації та  досвідом експерта, який був представлений вчителем початкових класів Новодністровської початкової школи-філії ОЗЗСО «Новодністровська гімназія» Беженар Альоною Вікторівною.

11:33 12.01.2024

Круглий стіл учителів суспільного циклу

Згідно графіка засідань професійних спільнот КУ МЦПРПП  НМР на 2023-2024н.р 11.01.2024 року  на базі  ОЗЗСО «Новодністровська гімназія»   відбувся  круглий стіл учителів суспільних дисциплін освітніх закладів міста на тему «Державний стандарт загальної середньої освіти: вивчення та впровадження» (модератор  Т. Іванова).

11:50 11.01.2024

Семінар професійної спільноти молодих педагогів

 Згідно графіка засідань професійних спільнот КУ МЦПРПП  НМР на 2023-2024н.р 11.01.2024 року  на базі  ОЗЗСО «Новодністровська гімназія»   відбувся  семінар молодих педагогів міста на тему: «Формувальне оцінювання: переваги й ризики у процесі його запровадження в початковій школі» (модератор  В. Гулько)

11:49 11.01.2024

Національно-патріотичне виховання в позашкільному закладі освіти: виклики реального часу

«Національно-патріотичне виховання в позашкільному закладі освіти в умовах воєнного  стану» - під такою темою 04.01.2024 року у рамках  засідання  професійної спільноти керівників гуртків закладу позашкільної освіти відбувся семінар-практикум (керівник Здібняк С.Г.)

13:11 05.01.2024

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень