A A A K K K
людям з порушенням зору
Комунальна установа
"Міський центр професійного розвитку
педагогічних працівників"
Новодністровської міської ради

Організація та методичний супровід самоосвітньої діяльності педагогів ЗДО

Дата: 16.02.2022 16:32
Кількість переглядів: 42

В рамках впровадження освітньої реформи змінюються вимоги до сучасного вихователя. Педагог нової формації – це  особистість, яка неперервно працює над своїм розвитком, самовдосконаленням, відкрита для всього нового, має власні творчі здобутки, вміє добирати найбільш ефективні прийоми, засоби, технології навчання та виховання.  

       Особливу роль у професійному зростанні  кожного педагога посідає самоосвіта .  Тож,  з метою ознайомлення  з  видами, формами та змістом самоосвітньої роботи, формулювання у керівників та  вихователів-методистів чіткого бачення організації самоосвітньої діяльності педагогів була присвячена  тема  міського семінару «Організація та методичний супровід  самоосвітньої діяльності  (інформальна освіта) педагогів ЗДО», який відбувся 15.02.2022 року на базі ЗДО «Ромашка».

       Консультант міського центру професійного розвитку педагогічних працівників Т. Іванова ознайомила слухачів з основними вимогами щодо  організації та забезпечення методичного супроводу самоосвітньої діяльності педагогів, алгоритмом роботи над проблемою самоосвіти. Особливу увагу було приділено узагальненню результатів самоосвіти  та формам творчого звіту педагогів.

 

 


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень