A A A K K K
людям з порушенням зору
Комунальна установа
"Міський центр професійного розвитку
педагогічних працівників"
Новодністровської міської ради

До уваги педагогів! Про Всеукраїнські STEM-заходи.

Дата: 16.02.2022 17:35
Кількість переглядів: 27

 

З 22 по 26 лютого 2022 року ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» проводить зимову сесію STEM-школи.

У програмі заходу будуть представлені матеріали за напрямами:

• науково-методичні аспекти розвитку STEM/STREAM-освіти;

• моделі реалізації STEM-освіти в різних установах;

• STEM-урок/заняття: теорія та практика;

• STEM-проєкти: теорія та практика;

• партнерська взаємодія для кращих результатів.

Учасників очікує 5 днів інтенсивного онлайн-навчання. Понад вісімдесят спікерів поділяться своїми ідеями, досвідом і готовими кейсами методичних матеріалів. Програма, навчальні матеріали будуть доступні з 18.02.2022 на платформі «Якість освіти» за посиланням http://yakistosviti.com.ua/

Для безкоштовного навчання, отримання матеріалів і сертифікату необхідно заповнити реєстраційну форму за посиланням: https://forms.gle/Qxh7hpzigmwom8n79

       

 До 1 серпня 2022 року триватиме прийом заявок для участі у конкурсі «Краща STEM-публікація – 2022» (наказ ДНУ ІМЗО від 24.01.2022 № 10).

Захід проводиться з метою залучення учених, педагогів-практиків до вивчення актуальних питань розвитку STEM-освіти в Україні, формування творчого підходу щодо оновлення дидактичних методів, засобів, форм та принципів навчання у закладах освіти, підвищення педагогічної майстерності та представлення кращих результатів досліджень широкій педагогічній громадськості.

 

На сайті yakistosviti.com.ua можна завантажити збірники методичних матеріалів:

  • «STEM-тиждень – 2021» http://yakistosviti.com.ua/userfiles/image/Z_STEM-tyzhden2021.pdf , до якого увійшли 143 статті з проблем впровадження STEM -освіти, а також розробки занять, уроків, проєктів, які реалізовували педагоги під час Всеукраїнського STEM-тижня у рамках IV фестивалю «STEM-весна-2021», проведеного відділом STEM-освіти ДНУ ІМЗО та партнерами заходу.
  • «STEM-школа – 2021»

http://yakistosviti.com.ua/userfiles/image/2021_Zbirnyk_STEMschool_1.pdf. До збірника увійшли матеріали-додатки до презентаційних відеоматеріалів доповідачів зимової-літньої дистанційних сесій, які проходили в 2021 році. Матеріали висвітлюють науково-теоретичні, практичні аспекти щодо розвитку напрямів STEM-освіти; методологічні підходи проєктно-дослідної діяльності. Автори пропонують до вашої уваги практичні кейси: розробки STEM –проєктів, STEM - уроків, STEM- заходів.

 


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень