A A A K K K
людям з порушенням зору
Комунальна установа
"Міський центр професійного розвитку
педагогічних працівників"
Новодністровської міської ради

Сертифікація педагогічних працівників - 2022 як складова формули НУШ: формат, етапи та підготовка.

Дата: 23.02.2022 10:56
Кількість переглядів: 40

  22.02.2022р. на базі Новодністровської початкової школи-філії ОЗЗСО «Новодністровська гімназія» відбувся  навчально-методичний семінар   «Сертифікація педагогічних працівників як складова формули НУШ: формат, етапи та підготовка», який провела директорка  КУ «МЦПРПП» НМР Г. Грохольська.

    На засіданні розглядалися такі питання:

• сертифікація педагогів: нормативно-правова база,  етапи, умови та  критерії проведення сертифікації, права та обов’язки учасників сертифікації та  вимоги до них;

• порядок підготовки до проведення та вивчення педагогічного досвіду учасника сертифікації;

• професійна підтримка оцінювання роботи вчителя в умовах Концепції «Нова українська школа».

        Основною метою  сертифікації є  виявлення та  стимулювання вчителів із високим рівнем професійної майстерності, які володіють новими освітніми технологіями. Цьогоріч реєстрація на проходження сертифікації триватиме з 4 до 17 квітня 2022 р. на сайті Українського центру оцінювання якості освіти, тому в педагогів є достатньо часу, щоб підготуватися до участі в процедурі за програмою незалежного тестування знань та умінь учителів початкових класів, розробленою Міністерством освіти і науки України.

      З метою надання навчально-методичної підтримки учителям початкових класів, які будуть  реєструватися на проходження сертифікації у 2022 році, було вирішено   провести ще  навчання   педагогів.

      На завершення навчально-методичного семінару   учасники відзначили актуальність висвітленої проблематики та висловили надію  на активну  участь та  успішне проходження сертифікації у 2022 році педагогами Новодністровської початкової школи.


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень