A A A K K K
людям з порушенням зору
Комунальна установа
"Міський центр професійного розвитку
педагогічних працівників"
Новодністровської міської ради

Вернісаж методичної творчості - 2023

Дата: 05.05.2023 15:38
Кількість переглядів: 14

                                                                              Освіта – найвеличніше з усіх  земних благ,

                                                              але коли вона найвищої якості…

                                                                                                                    Редьярд  Кіплінг

     На виконання плану роботи комунальної установи «Міський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Новодністровської міської ради,  листа Центру №25 від 14.03.2023р. «Про проведення Вернісажу         

методичної творчості педагогів ЗДО» протягом 02-03.05.2023р. на базі закладів дошкільної освіти міста  проходив Вернісаж методичної творчості педагогів з метою виявлення та підтримки творчих педагогів,  узагальнення і розповсюдження їх досвіду роботи; розроблення та забезпечення освітнього процесу ЗДО якісними навчальними та методичними посібниками, які мають розвивальний потенціал, для дітей дошкільного віку та стимулювання творчого потенціалу педагогів.

     На Вернісажі методичної творчості педагоги мали можливість  продемонструвати власні напрацювання  для роботи з дітьми різних вікових категорій: навчальний посібник, робочий зошит, методичний посібник.

   Педагоги  ЗДО «Радість» представили два методичні посібники: «Сильні, спритні, витривалі»(моніторинг фізичного  розвитку дітей дошкільного віку)(Гульчак Л.В.) та «Концептуальна карта як інструмент планування освітнього процесу на засадах інтеграції» (Петрюк Л.Ю.) і  п’ять робочих зошитів для дітей дошкільного віку, які призначені для виконання певних програмових завдань дошкільнятами і є складовою комплекту до освітніх програм за різними напрямами Базового компоненту дошкільної освіти. Робочі зошити для дітей дошкільного віку були представлені вихователями Кошман О.І., Мельник Ю.А., Зелененькою Л.В., Біляніною Т.І., Войт Н.С. за різними освітніми напрямами БКДО «Особистість дитини», «Дитина у соціумі», «Дитина у природньому довкіллі», «Дитина у сенсорно-пізнавальному просторі».

  Педагоги ЗДО «Ромашка» представили навчальні посібники для спільної індивідуальної та групової роботи вихователів та батьків з дітьми дошкільного віку,  які призначені для реалізації освітніх завдань і вимог, що передбачені Базовим компонентом дошкільної освіти і чинними освітніми програмами: навчально – методичний посібник пошуково – дослідницького спрямування «Експедиція до водиці» (творча група: Черватюк В.В., Сторожук О. В., Горюк Т. Г., Химич С. С., Нагорняк В.І.);

лепбокс – будинок логіко-математичного спрямування «Наш веселий дитсадок» (творча група: Мосьонз Л.В., Остановська А. В., Товкач М. О., Коваль А. О., Крисько О. І., Сморжевська І. П., Жинката М. М., Матвієнко І. В., Страпачук С. С., Паламарчук Ж. І., Власова Н. М., Бриндак Л. М.) і       два навчальні посібники сенсорно-пізнавального спрямування «Розумна книжка» для дітей раннього та молодшого віку (вихователь Паламарчук Ж. І.) та «Холодна книга зими» (вчитель – логопед Ткач С. А.).

    Маємо сподівання, що цікаві  та корисні напрацювання педагогів-дошкільників міста  стануть  методичним,  технологічним інструментарієм  для педагогів та батьків вихованців  закладів дошкільної освіти. Навчальні посібники та робочі зошити допоможуть   дітям в оволодінні певними уявленнями про довколишній світ і себе самого, знаннями, вміннями і навичками та закріплять їх у щоденній практичній діяльності   відповідно до вимог напрямків  Базового   компоненту дошкільної освіти.

       На  завершення  Вернісажу методичної творчості  директор Центру  професійного розвитку педагогічних працівників Г. Грохольська  та начальник відділу гуманітарної політики Новодністровської міської ради 

Л. Пастушок відзначили належну управлінську діяльність адміністрацій  ЗДО міста, активну участь  педагогів у впровадженні інноваційних освітніх технологій, їх творчий потенціал та  відповідальність за доручену справу кожного з них.

     З метою популяризації  педагогічного досвіду  матеріали  Вернісажу буде розміщено на сайті  Центру у рубриці «Родзинки педагогічного досвіду». 

                          

 


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень